Dzisiaj jest Czwartek 29 września 2016 r. imieniny Michaliny, Michała, Rafała | Stronę odwiedzono: 461141 razy, Dzisiaj: 133 krotnie | aktualnie oglądają stronę: 3 osoby

OPSiR Animator

Ośrodek Promocji Sportu i Rekreacji

Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich Opsir ANimator
rozgrywki na sztucznej trawie Łódź ul.Czajkowskiego 14
Następna kolejka

Ostatnia kolejka

Dane do kontaktu

telefon: 881 49 77 23
e-mail: biuro@opsir.eu
e-mail: przemek@opsir.eu

Uwaga Terminarz
28.09.16r, 19:01

UWAGA !!! 

 ZAWSZE OBOWIĄZUJE TERMINARZ 

 "BIEŻĄCA KOLEJKA"  LUB  "NASTĘPNA KOLEJKA".

PROSZĘ ZWRACAĆ UWAGĘ NA EWENTUALNE ZMIANY.

 

Poniżej znajduje się terminarz do końca rundy Jesiennej.

 

 

Bieżąca Kolejka Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich Opsir AMator 01 / 10 / 2016 / Sobota
28.09.16r, 19:00

2016 10 01  Sobota
7 A 14 00 Kolektyw     Sułtani Lansu   
7 A 15 00 M.L. Elpro/Bez Nazwy     Tylko Futbol  
7 A 16 00 Dynamo Chojny         NGSide.com  
7 A 17 00 Fajni.pl     Red Devils  
7 B 14 30 Arsenal     Nieobliczalni.pl  
7 B 15 30 Supa Strikas     Zapomniane Smaki  
7 B 16 30 FC Jarones     Soccer-Calcio Łódź  

Bieżąca Kolejka Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich Opsir AMator. 02 / 10 / 2016 / Niedziela
28.09.16r, 18:59

2016 10 02  Niedziela
8 A 12 00 Arsenal     Tylko Futbol  
8 A 13 00 FC Jarones     Zapomniane Smaki  
8 A 14 00 Red Devils     Soccer-Calcio Łódź  
8 B 11 30 Dynamo Chojny         Sułtani Lansu   
8 B 12 30 Kolektyw     M.L. Elpro/Bez Nazwy  
8 B 13 30 KLATU     NGSide.com  

Tabela Łódzkiej Ligi Szóstek Piłkarskich sezon 2016-2017
24.09.16r, 23:32

TABELA PO ROZEGRANIU KOLEJKI  24.09.2016
I Liga
Mie. Nazwa Drużyny Mecze Punkty Br.zdob Br.stra Róż.Br. Zwyci Przegr Remis Walko
1 Arsenal 6 18 22 5 17 6 0 0 0
2 M.L. Elpro/Bez Nazwy 6 13 23 6 17 4 1 1 0
3 Soccer-Calcio Łódź 4 12 15 4 11 4 0 0 0
4 Fajni.pl 5 10 15 14 1 3 1 1 0
5 NGSide.com 4 9 19 12 7 3 1 0 0
6 Dynamo Chojny     5 9 16 11 5 3 2 0 0
7 Zapomniane Smaki 6 6 21 21 0 2 4 0 0
8 KLATU 5 6 16 18 -2 2 3 0 0
9 Tylko Futbol 6 6 13 19 -6 2 4 0 0
10 Supa Strikas 4 4 8 10 -2 1 2 1 0
11 Sułtani Lansu  2 3 4 5 -1 1 1 0 0
12 Kolektyw 4 3 8 16 -8 1 3 0 0
13 Red Devils 4 3 4 16 -12 1 3 0 0
14 Nieobliczalni.pl 6 3 12 33 -21 1 5 0 0
15 FC Jarones 5 1 7 13 -6 0 4 1 0
16 ????? 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 

 

I Liga,  zespoły  grają Każdy z Każdym mecz i rewanż ( 28 meczy) 

Wyciąg z obowiązującego regulaminu; 
Drużyna która nie stawiła się na zawody jest ukarana karą odebrania 3 pkt. kara zawieszona przy pierwszym nie przystąpieniu do meczu ,odwieszana przy kolejnym .
 Zawieszenie nią obowiązuje podczas rozgrywania dwóch ostatnich kolejek sezonu .
                     
 Nie przystąpienie drużyny do meczu Pucharowego skutkuje odebraniem 3pkt. z klasyfikacji ligowej bez zawieszenia kary.

Wyniki Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich OPSiR AMator Sezon 2016-2017 Wrzesień*
24.09.16r, 23:31

data kolej drużyna   1 br br druzyna   2 uwagi
2016 09 24  Sobota 9 Arsenal 3 1 KLATU  
2016 09 24  Sobota 6 Supa Strikas 1 6 M.L. Elpro/Bez Nazwy  
2016 09 24  Sobota 6 Soccer-Calcio Łódź 7 2 Zapomniane Smaki  
2016 09 24  Sobota 6 Fajni.pl 3 2 FC Jarones  
2016 09 24  Sobota 6 Nieobliczalni.pl 7 4 Tylko Futbol  
2016 09 18  Niedziela 5 FC Jarones 1 1 Supa Strikas  
2016 09 18  Niedziela 5 Dynamo Chojny     1 4 M.L. Elpro/Bez Nazwy  
2016 09 18  Niedziela 9 Red Devils 1 6 Zapomniane Smaki  
2016 09 18  Niedziela 5 Soccer-Calcio Łódź 2 0 Tylko Futbol  
2016 09 18  Niedziela 5 Fajni.pl 5 4 KLATU  
2016 09 18  Niedziela 5 Arsenal 5 0 Kolektyw  
2016 09 18  Niedziela 8 Supa Strikas 5 1 Nieobliczalni.pl  
2016 09 17  Sobota 15 Dynamo Chojny     1 4 Soccer-Calcio Łódź  
2016 09 17  Sobota 5 NGSide.com 5 4 Zapomniane Smaki  
2016 09 17  Sobota 1 Fajni.pl 2 2 M.L. Elpro/Bez Nazwy  
2016 09 17  Sobota 1 FC Jarones 1 3 Kolektyw  

Wyniki Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich OPSiR AMator Sezon 2016-2017 Wrzesień
24.09.16r, 23:30

data kolej drużyna   1 br br druzyna   2 uwagi
2016 09 11  Niedziela 4 Arsenal 4 0 Sułtani Lansu   
2016 09 11  Niedziela 4 KLATU 0 5 M.L. Elpro/Bez Nazwy  
2016 09 11  Niedziela 4 Dynamo Chojny     3 1 Tylko Futbol  
2016 09 11  Niedziela 4 Nieobliczalni.pl 0 1 Red Devils  
2016 09 10  Sobota 3 FC Jarones 2 3 Tylko Futbol  
2016 09 10  Sobota 3 Kolektyw 3 6 NGSide.com  
2016 09 10  Sobota 3 KLATU 7 2 Nieobliczalni.pl  
2016 09 10  Sobota 3 Arsenal 4 3 Zapomniane Smaki  
2016 09 10  Sobota 3 Fajni.pl 1 4 Sułtani Lansu   
2016 09 10  Sobota 3 M.L. Elpro/Bez Nazwy 1 2 Soccer-Calcio Łódź  
2016 06 04  Niedziela 2 Arsenal 2 1 Supa Strikas  
2016 06 04  Niedziela 2 Dynamo Chojny 3 1 FC Jarones  
2016 06 04  Niedziela 2 NGSide.com 8 1 Nieobliczalni.pl  
2016 06 04  Niedziela 2 M.L. Elpro/Bez Nazwy 5 0 Red Devils  
2016 06 04  Niedziela 2 Tylko Futbol 0 3 Zapomniane Smaki  
2016 06 04  Niedziela 2 Fajni.pl 2 0 Kolektyw  
2016 09 03  Sobota 1 Arsenal 4 0 NGSide.com  
2016 09 03  Sobota 1 KLATU 4 3 Zapomniane Smaki  
2016 09 03  Sobota 1 Dynamo Chojny 8 1 Nieobliczalni.pl  
2016 09 03  Sobota 1 Red Devils 2 5 Tylko Futbol  

Klasyfikacje: Król Strzelców sezon 2016-2017
24.09.16r, 23:27

Klasyfikacje: Król Strzelców
Mie. Nazwisko Imię Zespół Bramki Strzelone
1 Kozłowski Marcin Arsenal 8
2 Walędziak  Dariusz Dynamo Chojny 8
3 Bryl Michał M.L. Elpro/Bez Nazwy 6
4 Brzozowski Radosław NGSide.com 6
5 Nowak  Alan Dynamo Chojny 6
6 Żbikowski Dawid Tylko Futbol 6
7 Żurek Marcin Zapomniane Smaki 6
8 Nita Jarosław KLATU 5
9 Podkuliński Robert Zapomniane Smaki 5
10 Rosiak Krzysztof Arsenal 5
11 Durka Michał M.L. Elpro/Bez Nazwy 4
12 Dutkowski Mateusz Soccer-Calcio Łódź 4
13 Lewicki Paweł Fajni.pl 4
14 Podlecki Marcin Nieobliczalni.pl 4
15 Radtke Tomasz M.L. Elpro/Bez Nazwy 4
16 Rymarczyk Damian Kolektyw 4
17 Stolarczyk Robert Zapomniane Smaki 4
18 Kotwasiński Dawid Supa Strikas 3
19 Kurpiński Piotr NGSide.com 3
20 Majeski Konrad KLATU 3
21 Salamon Marcin Fajni.pl 3
22 Sobczak Andrzej NGSide.com 3
23 Sowiński  Sebastian Zapomniane Smaki 3
24 Stępniak Sebastian Fajni.pl 3
25 Suwalski Łukasz M.L. Elpro/Bez Nazwy 3

Klasyfikacje: Najwięcej Asyst sezon 2016-2017
24.09.16r, 23:24

Klasyfikacje: Najwięcej Asyst
Mie. Nazwisko Imię Zespół Asysty
1 Stolarczyk Robert Zapomniane Smaki 6
2 Brzozowski Radosław NGSide.com 5
3 Czekalski Stanisław Dynamo Chojny 4
4 Durka Michał M.L. Elpro/Bez Nazwy 4
5 Lewicki Paweł Fajni.pl 4
6 Urbanek Sebastian Soccer-Calcio Łódź 4
7 Bryl Michał M.L. Elpro/Bez Nazwy 3
8 Kopeć Michał KLATU 3
9 Majcher Marcin KLATU 3
10 Nowak  Alan Dynamo Chojny 3
11 Rasiński Maciej Tylko Futbol 3
12 Rymarczyk Damian Kolektyw 3
13 Sobczak Andrzej NGSide.com 3
14 Barwiński Damian NGSide.com 2
15 Cyrajewski Mariusz Supa Strikas 2
16 Grobliński Jan Soccer-Calcio Łódź 2
17 Heinzel Grzegorz Supa Strikas 2
18 Jędraszczyk Przemysław Arsenal 2
19 Kimel Dominik Arsenal 2
20 Kołodziej Tomasz M.L. Elpro/Bez Nazwy 2
21 Kozłowski Artur Red Devils 2
22 Kurpiński Piotr NGSide.com 2
23 Łuczak Robert Arsenal 2
24 Maciaszek Adrian Tylko Futbol 2
25 Markiewicz Adam FC Jarones 2

Klasyfikacje: Najlepszy Bramkarz sezon 2016-2017
24.09.16r, 23:23

Klasyfikacje: Najlepszy Bramkarz
Mie. Nazwisko Imię Zespół Średnia na Mecz Bramki Stracone Mecze Rozegrane
1 Arkusiński Tomasz Arsenal 0,3 1 3
2 Ambroziak Przemysław M.L. Elpro/Bez Nazwy 1,0 6 6
3 Walerysiak Tomasz Dynamo Chojny 2,2 11 5
4 Żeber Adrian FC Jarones 2,4 12 5
5 Pietraszczyk  Damian Supa Strikas 2,5 10 4
6 Pluta  Przemysaw Fajni.pl 2,6 13 5
7 Stolarczyk Dawid Zapomniane Smaki 3,0 9 3
8 Kiełbik  Patryk Tylko Futbol 3,2 16 5
9 Kupis Paweł KLATU 3,3 10 3
10 Krysztofiak Michał Kolektyw 3,7 11 3
10 Mordon Damian NGSide.com 3,7 11 3
11 Majewski Radek Red Devils 4,0 16 4
12 Kacprzyk Dariusz Nieobliczalni.pl 4,3 17 4

Kartkowicze sezon 2016-2017
24.09.16r, 23:23

Klasyfikacje: Kartki Żółe Kartki Czerwone Kartki  
  Nazwisko Imię Zespół  
1 Dąbrowski Robert KLATU 0 1 Pauzował 17.09.2016
2 Wojewódzki Piotr Soccer-Calcio Łódź 0 1  
3 Fisak Artur Arsenal 1 0  
4 Rosiak Krzysztof Arsenal 1 0  
5 Szubka Tomasz Arsenal 1 0  
6 Walędziak  Dariusz Dynamo Chojny 1 0  
7 Łapot Tomasz FC Jarones 1 0  
8 Kopeć Michał KLATU 1 0  
9 Kujawiński Piotr KLATU 1 0  
10 Misztal Paweł KLATU 1 0  
11 Dłużniewski Łukasz Kolektyw 1 0  
12 Piechura Michał Kolektyw 1 0  
13 Kacprzyk Dariusz Nieobliczalni.pl 1 0  
14 Podlecki Marcin Nieobliczalni.pl 1 0  
15 Walczak Kacper Nieobliczalni.pl 1 0  
16 Kozłowski Artur Red Devils 1 0  
17 Krawczyński Mariusz Supa Strikas 1 0  
18 Walczak Łukasz Supa Strikas 1 0  
19 Maciaszek Piotr Tylko Futbol 1 0  

TERMINARZ….I….L I G A Październik*
24.09.16r, 23:21

2016 10 01  Sobota
7 A 14 00 Kolektyw Sułtani Lansu   
7 A 15 00 M.L. Elpro/Bez Nazwy Tylko Futbol  
7 A 16 00 Dynamo Chojny     NGSide.com  
7 A 17 00 Fajni.pl Red Devils  
7 B 14 30 Arsenal Nieobliczalni.pl  
7 B 15 30 Supa Strikas Zapomniane Smaki  
7 B 16 30 FC Jarones Soccer-Calcio Łódź  
2016 10 02  Niedziela
8 A 12 00 Arsenal Tylko Futbol  
8 A 13 00 FC Jarones Zapomniane Smaki  
8 A 14 00 Red Devils Soccer-Calcio Łódź  
8 B 11 30 Dynamo Chojny     Sułtani Lansu   
8 B 12 30 Kolektyw M.L. Elpro/Bez Nazwy  
8 B 13 30 KLATU NGSide.com  
2016 10 08  Sobota                 Mecze Zaległe
4 A 17 00 Kolektyw Soccer-Calcio Łódź  
5 A 18 00 Red Devils Sułtani Lansu  Mecz Zaległy
11 B 17 30 M.L. Elpro/Bez Nazwy NGSide.com Mecz Zaległy
2016 10 09  Niedziela
9 A 09 00 Fajni.pl Supa Strikas  
9 A 10 00 Dynamo Chojny     Kolektyw  
9 A 11 00 FC Jarones M.L. Elpro/Bez Nazwy  
9 B 09 30 Nieobliczalni.pl Sułtani Lansu   
9 B 10 30 NGSide.com Tylko Futbol  
2 B 11 30 KLATU Soccer-Calcio Łódź Mecz Zaległy

TERMINARZ….I….L I G A Październik
24.09.16r, 23:20

2016 10 15   Sobota
10 A 14 00 Arsenal Soccer-Calcio Łódź  
10 A 15 00 Supa Strikas Sułtani Lansu   
10 A 16 00 Kolektyw Zapomniane Smaki  
10 A 17 00 Fajni.pl Nieobliczalni.pl  
10 B 14 30 Dynamo Chojny     Red Devils  
10 B 15 30 FC Jarones NGSide.com  
10 B 16 30 KLATU Tylko Futbol  
2016 10 16  Niedziela
11 A 10 00 FC Jarones Sułtani Lansu   
12 A 11 00 Arsenal M.L. Elpro/Bez Nazwy  
11 A 12 00 Supa Strikas Soccer-Calcio Łódź  
11 A 13 00 KLATU Red Devils  
11 B 10 30 Kolektyw Nieobliczalni.pl  
11 B 11 30 Dynamo Chojny     Zapomniane Smaki  
11 B 12 30 Fajni.pl Tylko Futbol  
2016 10 22  Sobota                 Mecze Zaległe
4 A 16 00 Supa Strikas NGSide.com  
1 A 17 00 Soccer-Calcio Łódź Sułtani Lansu  Mecz Zaległy
6 A 18 00 Arsenal Dynamo Chojny     Mecz Zaległy
6 B 16 30 KLATU Kolektyw Mecz Zaległy
2016 10 23  Niedziela
12 A 12 00 Fajni.pl Soccer-Calcio Łódź  
12 A 13 00 Dynamo Chojny     KLATU  
12 A 14 00 Supa Strikas Kolektyw  
12 B 11 30 Nieobliczalni.pl Zapomniane Smaki  
12 B 12 30 Sułtani Lansu  Tylko Futbol  
12 B 13 30 FC Jarones Red Devils  
2016 10 29  Sobota                 Mecze Zaległe
6     NGSide.com Sułtani Lansu  Mecz Zaległy

TERMINARZ….I….L I G A Listopad
24.09.16r, 23:19

2016 11 05  Sobota
13 A 14 00 Sułtani Lansu  Zapomniane Smaki  
13 A 15 00 Kolektyw Red Devils  
13 A 16 00 M.L. Elpro/Bez Nazwy Nieobliczalni.pl  
13 A 17 00 Supa Strikas KLATU  
13 B 14 30 Arsenal FC Jarones  
13 B 15 30 NGSide.com Soccer-Calcio Łódź  
13 B 16 30 Dynamo Chojny     Fajni.pl  
2016 11 06  Niedziela
14 A 11 00 Arsenal Fajni.pl  
14 A 12 00 Dynamo Chojny     Supa Strikas  
14 A 13 00 NGSide.com Red Devils  
14 A 14 00 FC Jarones KLATU  
14 B 11 30 Kolektyw Tylko Futbol  
14 B 12 30 M.L. Elpro/Bez Nazwy Sułtani Lansu   
14 B 13 30 Nieobliczalni.pl Soccer-Calcio Łódź  
2016 11 11  Piątek                 Mecze Zaległe
2016 11 12  Sobota
15 A 14 00 KLATU Sułtani Lansu   
15 A 16 00 M.L. Elpro/Bez Nazwy Zapomniane Smaki  
15 A 17 00 Fajni.pl NGSide.com  
15 B 14 30 Arsenal Red Devils  
15 B 15 30 FC Jarones Nieobliczalni.pl  
15 B 16 30 Supa Strikas Tylko Futbol  
2016 11 13  Niedziela                 Mecze Zaległe

Sezon 2016 - 2017
23.08.16r, 23:01

Ligi Szóstek Piłkarskich w sezonie

2016 – 2017

startuje  03-04 Września 2016 r.

25.08.2016 godzina 19.00 na patio szkolnym

(wejście od strony boiska)

Odbędzie się spotkanie przedstawicieli drużyn.

Będziemy rozmawiać nad formułą rozgrywek i z tego

powodu obecność przedstawicieli wszystkich drużyn

bezwzględnie obowiązkowa.

Drużyny zgłoszone do rozgrywek.

                                            1.Arsenal

                                                      2. Dynamo Chojny   

                                                      3. Fajni.pl

                                                      4. FC Jarones

                                                      5. Kanix

                                                      6.KLATU

                                                      7. M.L. Elpro/Bez Nazwy

                                                      8. NGSide.com

                                                      9. Nieobliczalni.pl

                                                    10. Red Devils

                                                    11. Soccer-Calcio Łódź

                                                    12. Sułtani Lansu

                                                    13. Tylko Futbol

                                                    14. Zapomniane Smaki

                                                    15. Kolektyw

 

Tabela Końcoa - Łódzkiej Ligi Szóstek Piłkarskich sezon 2015-2016
12.07.16r, 10:38

Drużyna M.L. Elpro/Bez Nazwy  zdobyła tytuł Mistrza Łódzkiej Ligi Szóstek Piłkarskich .
Miejsce na na podium zapewniły sobie także drużyny Soccer-Calcio Łódź (drugie miejsce) i Zapomniane Smaki (trzecie miejsce)

 

TABELA  KONICOWA SEZONU 2015 - 2016
I Liga
Mie. Nazwa Drużyny Mecze Punkty Br.zdob Br.stra Róż.Br. Zwyci Przegr Remis Walko
1 M.L. Elpro/Bez Nazwy 29 73 110 35 75 24 4 1 0
2 Soccer-Calcio Łódź 29 64 97 42 55 21 7 1 0
3 Zapomniane Smaki 29 61 97 54 43 20 8 1 0
4 Arsenal 29 53 88 44 44 17 10 2 0
5 Sułtani Lansu  29 52 97 49 48 19 9 1 2
6 Dynamo Chojny     29 52 90 60 30 17 11 1 0
7 Fajni.pl 29 52 81 69 12 17 11 1 0
8 NGSide.com 29 51 90 69 21 16 10 3 0
9 Kanix 29 37 91 76 15 11 14 4 0
10 FC Jarones 29 34 60 80 -20 11 17 1 0
11 KLATU 29 29 57 88 -31 9 18 2 1
12 FC Orzech 29 28 76 102 -26 8 17 4 1
13 Red Devils 29 27 54 111 -57 8 18 3 0
14 Nieobliczalni.pl 29 15 53 159 -106 5 24 0 0
15 Aptekarze 15 8 29 48 -19 4 9 2 2
16 Glob 29 0 44 128 -84 4 24 1 8
Drużyna
Glob wycofała się z rozgrywek mecze nie rozegrane zostały zweryfikowane jako Walkower.

I Liga,  zespoły  grają Każdy z Każdym mecz i rewanż ( 29 meczy i 15 meczy drużyny które przystąpiły do rozgrywek na wiosnę) 

Wyciąg z obowiązującego regulaminu; 
Drużyna która nie stawiła się na zawody jest ukarana karą odebrania 3 pkt. kara zawieszona przy pierwszym nie przystąpieniu do meczu ,odwieszana przy kolejnym .
 Zawieszenie nią obowiązuje podczas rozgrywania dwóch ostatnich kolejek sezonu .
 Nie przystąpienie drużyny do meczu Pucharowego skutkuje odebraniem 3pkt. z klasyfikacji ligowej bez zawieszenia kary.

 

Klasyfikacje: Król Strzelców sezon 2015-2016
12.07.16r, 10:37

Klasyfikacje: Król Strzelców
Mie. Nazwisko Imię Zespół Bramki Strzelone
1 Bryl Michał M.L. Elpro/Bez Nazwy 35
2 Walędziak  Dariusz Dynamo Chojny 30
3 Podkuliński Robert Zapomniane Smaki 27
4 Brzozowski Radosław NGSide.com 26
4 Durka Michał M.L. Elpro/Bez Nazwy 26
4 Witczak  Łukasz Sułtani Lansu  26
4 Nowak  Alan Dynamo Chojny 25
5 Stolarczyk Robert Zapomniane Smaki 24
6 Salamon Marcin FC Orzech 23
7 Grobliński Jan Soccer-Calcio Łódź 22
8 Franczak Rafał Red Devils 19
8 Lewicki Paweł Fajni.pl 19
9 Gożdzik Andrzej M.L. Elpro/Bez Nazwy 17
12 Woźniak Adrian FC Jarones 16
10 Czekalski Stanisław Dynamo Chojny 15
11 Erdman Tomasz Arsenal 14
11 Heinzel Grzegorz Kanix 14
11 Kołodziej Tomasz M.L. Elpro/Bez Nazwy 14
11 Sobczak Andrzej NGSide.com 14
12 Barański Bartłomij Arsenal 13
12 Gajek Michał FC Jarones 13
12 Kazimierczak Oskar Sułtani Lansu  13
12 Krokos Bartłomiej Arsenal 13
12 Walczak Kacper Nieobliczalni.pl 13
13 Andrzejczak Dariusz FC Orzech 12
13 Barwiński Damian NGSide.com 12
13 Łuczak Robert Arsenal 12
13 Podlecki Marcin Nieobliczalni.pl 12
14 Gapys Marcin KLATU 11
14 Grzywacz Michał Kanix 11
14 Jaliński Rafał Fajni.pl 11
14 Szczęsny Grzegorz Sułtani Lansu  11
14 Świderski Mariusz FC Jarones 11
14 Walczak Łukasz Kanix 11
15 Błarzejewski Kornel Sułtani Lansu  10
15 Chmielewski Radosław Zapomniane Smaki 10
15 Dubis Adam Zapomniane Smaki 10
15 Jaborski Krzysztof Aptekarze 10
16 Cyrajewski Mariusz Kanix 9
16 Dąbrowski Robert Aptekarze 9
16 Stępniak Krzysztof Fajni.pl 9
16 Wawrysiuk Emil Soccer-Calcio Łódź 9
16 Zawiślak Radosław Nieobliczalni.pl 9
17 Kotwasiński Dawid Kanix 8
17 Kwaśniak Łukasz Soccer-Calcio Łódź 8
17 Pluta  Michał Fajni.pl 8
18 Jędraszczyk Przemysław Arsenal 7
18 Kozłowski
Klasyfikacje: Najwięcej Asyst
Mie. Nazwisko Imię Zespół Asysty
1 Radtke Tomasz M.L. Elpro/Bez Nazwy 22
2 Stolarczyk Robert Zapomniane Smaki 20
3 Brzozowski Radosław NGSide.com 17
Nowak  Alan Dynamo Chojny 17
4 Durka Michał M.L. Elpro/Bez Nazwy 14
5 Łuczak Robert Arsenal 13
6 Barański Bartłomij Arsenal 12
6 Salamon Marcin FC Orzech 12
6 Szczęsny Grzegorz Sułtani Lansu  12
7 Cyrajewski Mariusz Kanix 11
7 Gożdzik Andrzej M.L. Elpro/Bez Nazwy 11
7 Witczak  Łukasz Sułtani Lansu  11
8 Dubis Adam Zapomniane Smaki 10
8 Jacak  Daniel Soccer-Calcio Łódź 10
8 Walczak Łukasz Kanix 10
9 Błarzejewski Kornel Sułtani Lansu  9
9 Czekalski Stanisław Dynamo Chojny 9
9 Gutowski Tomasz Nieobliczalni.pl 9
9 Olczak Adam Glob 9
10 Gogolewski Mariusz Zapomniane Smaki 8
10 Jędraszczyk Przemysław Arsenal 8
10 Podlecki Marcin Nieobliczalni.pl 8
10 Sobczak Andrzej NGSide.com 8
11 Erdman Tomasz Arsenal 7
11 Górowski Marcin FC Orzech 7
11 Lewicki Paweł Fajni.pl 7
11 Maślankiewicz Piotr Red Devils 7
11 Walędziak  Dariusz Dynamo Chojny 7
12 Grzywacz Michał Kanix 6
12 Joachimiak Łukasz Arsenal 6
12 Kazimierczak Oskar Sułtani Lansu  6
12 Krajewski Michał Soccer-Calcio Łódź 6
12 Lisiecki Wojciech Fajni.pl 6
12 Mentlewiak Rafał Aptekarze 6
12 Nowak Filip NGSide.com 6
12 Pluta  Michał Fajni.pl 6
12 Poński Marcin Kanix 6
12 Wyderka Tomasz Sułtani Lansu  6
12 Żurek Marcin Zapomniane Smaki 6
13 Andrzejczak Dariusz FC Orzech 5
13 Barwiński Damian NGSide.com 5
13 Kozłowski Artur Red Devils 5
13 Stępniak Sebastian Fajni.pl 5
13 Stępniak Krzysztof Fajni.pl 5
13 Ufnalski  Maciej Dynamo Chojny 5

Klasyfikacje: Najlepszy Bramkarz sezon 2015-2016
12.07.16r, 10:37

Klasyfikacje: Najlepszy Bramkarz
Mie. Nazwisko Imię Zespół Średnia na Mecz Bramki Stracone Mecze Rozegrane
1 Ambroziak Przemysław M.L. Elpro/Bez Nazwy 1,12 29 26
2 Arkusiński Tomasz Arsenal 1,26 22 18
3 Komorowski Michał Soccer-Calcio Łódź 1,73 26 15
4 Michalski Mariusz Zapomniane Smaki 2,06 35 17
5 Walerysiak Tomasz Dynamo Chojny 2,36 33 14
6 Nowik Sebastian NGSide.com 2,53 43 17
7 Pluta  Przemysaw Fajni.pl 2,54 66 26
8 Zeber Adrian FC Jarones 2,86 80 28
9 Kujawiński Piotr Aptekarze 3,25 26 8
10 Płasaj Paweł FC Orzech 3,73 97 26

Kartkowicze sezon 2015-2016
12.07.16r, 10:36

Klasyfikacje: Kartki Żółe Kartki Czerwone Kartki  
  Nazwisko Imię Zespół  
1 Barański Bartłomij Arsenal 3 1 Pauzował
2 Kozłowski Marcin Arsenal 1 1 Pauzował
3 Zommer Robert Fajni.pl 1 1 Pauzował
4 Klonowski Marcin Glob 1 1 Pauzował
5 Nowak Filip NGSide.com   1 Pauzował
6 Ufnalski  Piotr Dynamo Chojny 6   Pauzował
7 Woźniak Adrian FC Jarones 5   Pauzował
8 Kozłowski Artur Red Devils 3    
9 Erdman Tomasz Arsenal 2    
10 Adamowicz Michał Dynamo Chojny 2    
11 Gajek Michał FC Jarones 2    
12 Kurek Damian FC Jarones 2    
13 Malinowsk Mariusz FC Jarones 2    
14 Górowski Marcin FC Orzech 2    
15 Grzegorzewski Dariusz FC Orzech 2    
16 Cyrajewski Mariusz Kanix 2    
17 Rosiak Konrad Kanix 2    
18 Kudlik Dariusz KLATU 2    
19 Wrotecki Tomasz KLATU 2    
20 WAWRZYNIAK Bartłomiej KLATU CeDePe 2    
21 Maślankiewicz Piotr Red Devils 2    
22 Miązek Radek Red Devils 2    
23 Jacak  Konrad Soccer-Calcio Łódź 2    
24 Słowik Adrian Soccer-Calcio Łódź 2    
25 Wawrysiuk Emil Soccer-Calcio Łódź 2    
26 Gogolewski Mariusz Zapomniane Smaki 2    
27 Stolarczyk Robert Zapomniane Smaki 2    
28 Warda Witold Zapomniane Smaki 2    

Puchar Ligi sezonu 2015 - 2016
12.07.16r, 10:36

Puchar Ligi Sezon 2015-2016

Puchar Ligi 1/8 Finału       Czas trwania meczy 2 x 40 minut
data kolej godzi. drużyna   1 br br druzyna   2 uwagi
2016 05 28  Sobota 1/2 18 00 M.L. Elpro/Bez Nazwy 6 1 Soccer-Calcio Łódź Mecz nr.13
2016 05 25  Środa 1/2 20 30 Arsenal 4 3 Zapomniane Smaki Mecz nr.14
2016 05 14  Sobota 1/4   M.L. Elpro/Bez Nazwy 3 0 FC Orzech Walkower mecz przerw. w 3 min.
2016 05 08  Niedziela 1/4 14 00 Zapomniane Smaki 2(2) 2(1) KLATU Mecz nr.12
2016 05 08  Niedziela 1/4 12 30 Soccer-Calcio Łódź 5 1 Ete Promo Mecz nr.11
2016 05 08  Niedziela 1/4 11 00 Sułtani Lansu  1 2 Arsenal Mecz nr.10
2016 04 30  Sobota 1/8 14 00 NGSide.com 6 7 FC Orzech Mecz nr.8
2016 04 17  Niedziela 1/8 10 30 Arsenal 4 0 Kanix Mecz nr.7
2016 04 17  Niedziela 1/8 12 00 Fajni.pl 2 5 Ete Promo Mecz nr.6
2016 04 17  Niedziela 1/8 13 30 Dynamo Chojny 2 6 KLATU Mecz nr.5
2016 04 17  Niedziela 1/8 09 00 Zapomniane Smaki 8 2 Glob Mecz nr.4
2016 04 17  Niedziela 1/8 13 30 Soccer-Calcio Łódź 6 2 Red Devils Mecz nr.3
2016 04 17  Niedziela 1/8 10 30 Sułtani Lansu  5 1 Nieobliczalni.pl Mecz nr.2
2016 04 17  Niedziela 1/8 12 00 M.L. Elpro/Bez Nazwy 4 1 Aptekarze Mecz nr.1
 

 

.

 

 

 

Wyniki Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich OPSiR AMator / CZERWIEC 2016
12.07.16r, 10:36

data kolej godzi. drużyna   1 br br druzyna   2 uwagi
2016 06 12  Niedziela 29 11 00 Sułtani Lansu  5 3 FC Jarones  
2016 06 12  Niedziela 19 12 00 FC Orzech 0 3 Arsenal  
2016 06 12  Niedziela 22 13 00 NGSide.com 6 1 Fajni.pl  
2016 06 12  Niedziela 30 13 30 Red Devils 2 6 KLATU  
2016 06 12  Niedziela 29   Aptekarze 0 3 Kanix Walkower
2016 06 12  Niedziela 30   Aptekarze 0 3 Nieobliczalni.pl Walkower
2016 06 11  Sobota 18 14 00 NGSide.com 1 3 Arsenal  
2016 06 11  Sobota 26 15 00 FC Orzech 2 7 FC Jarones  
2016 06 11  Sobota 25 16 00 Nieobliczalni.pl 3 4 KLATU  
2016 06 11  Sobota 28 17 00 M.L. Elpro/Bez Nazwy 3 1 Fajni.pl  
2016 06 11  Sobota 24   Sułtani Lansu  0 3 Dynamo Chojny Walkower
2016 06 10  Piątek 18 19 00 Sułtani Lansu  1 2 KLATU  
2016 06 08  Środa 29 19 30 Soccer-Calcio Łódź 1 0 Dynamo Chojny  

Wyniki Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich OPSiR AMator Sezon 2015-2016**********
12.07.16r, 10:34

data kolej godzi. drużyna   1 br br druzyna   2 uwagi
2016 06 12  Niedziela 30 13 30 Red Devils 2 6 KLATU  
2016 06 12  Niedziela 30   Aptekarze 0 3 Nieobliczalni.pl Walkower
2016 06 05  Niedziela 30   FC Jarones 2 1 Arsenal  
2016 06 04  Sobota 30   Glob 0 3 Fajni.pl Walkower
2016 05 29  Niedziela 30 17 30 Soccer-Calcio Łódź 3 0 Kanix  
2016 05 22  Niedziela 30 12 30 NGSide.com 2 4 M.L. Elpro/Bez Nazwy  
2016 05 15  Niedziela 30 15 00 FC Orzech 3 4 Dynamo Chojny  
2016 04 23  Sobota 30 16 30 Zapomniane Smaki 2 3 Sułtani Lansu   
2016 06 12  Niedziela 29 11 00 Sułtani Lansu  5 3 FC Jarones  
2016 06 12  Niedziela 29   Aptekarze 0 3 Kanix Walkower
2016 06 08  Środa 29 19 30 Soccer-Calcio Łódź 1 0 Dynamo Chojny  
2016 06 05  Niedziela 29 11 30 M.L. Elpro/Bez Nazwy 7 0 FC Orzech  
2016 06 05  Niedziela 29   Zapomniane Smaki 5 1 Fajni.pl  
2016 06 04  Sobota 29   KLATU 3 0 Glob Walkower
2016 05 08  Niedziela 29 10 30 NGSide.com 2 1 Nieobliczalni.pl  
2016 04 02  Sobota 29 16 30 Red Devils 0 4 Arsenal  
2016 06 11  Sobota 28 17 00 M.L. Elpro/Bez Nazwy 3 1 Fajni.pl  
2016 06 05  Niedziela 28 12 00 Sułtani Lansu  3 2 Kanix  
2016 06 04  Sobota 28   Soccer-Calcio Łódź 3 0 Glob Walkower
2016 05 21  Sobota 28 15 00 NGSide.com 4 0 Dynamo Chojny  
2016 05 21  Sobota 28 16 00 Aptekarze 1 7 Arsenal  
2016 05 21  Sobota 28 17 00 Red Devils 2 0 FC Orzech  
2016 05 21  Sobota 28 18 00 Nieobliczalni.pl 4 1 FC Jarones  
2016 04 24  Niedziela 28 13 30 Zapomniane Smaki 5 1 KLATU  

Wyniki Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich OPSiR AMator Sezon 2015-2016*********
12.07.16r, 10:33

data kolej godzi. drużyna   1 br br druzyna   2 uwagi
2016 06 05  Niedziela 27 12 30 Soccer-Calcio Łódź 8 0 Nieobliczalni.pl  
2016 06 02  Czwartek 27 19 30 Dynamo Chojny     4 2 Arsenal  
2016 05 22  Niedziela 27 11 00 Sułtani Lansu  4 1 Aptekarze  
2016 05 22  Niedziela 27 14 30 Fajni.pl 4 0 FC Jarones  
2016 05 21  Sobota 27 15 30 KLATU 1 2 FC Orzech  
2016 05 21  Sobota 27 18 00 Kanix 10 1 Glob  
2016 05 15  Niedziela 27 15 00 Zapomniane Smaki 2 5 NGSide.com  
2016 05 08  Niedziela 27 15 00 Red Devils 1 7 M.L. Elpro/Bez Nazwy  
2016 06 11  Sobota 26 15 00 FC Orzech 2 7 FC Jarones  
2016 06 03  Piątek 26 19 30 Soccer-Calcio Łódź 1 2 M.L. Elpro/Bez Nazwy  
2016 06 03  Piątek 26 20 30 Sułtani Lansu  2 3 NGSide.com  
2016 05 15  Niedziela 26 10 00 Glob 0 8 Arsenal  
2016 05 15  Niedziela 26 13 00 Red Devils 6 1 Nieobliczalni.pl  
2016 05 15  Niedziela 26 16 00 KLATU 2 3 Fajni.pl  
2016 05 15  Niedziela 26 16 15 Zapomniane Smaki 2 1 Aptekarze  
2016 04 10  Niedziela 26 14 00 Kanix 4 2 Dynamo Chojny  
2016 06 11  Sobota 25 16 00 Nieobliczalni.pl 3 4 KLATU  
2016 05 22  Niedziela 25   Glob 0 3 FC Orzech Walkower
2016 05 14  Sobota 25 15 30 Fajni.pl 2 1 Arsenal  
2016 05 14  Sobota 25 16 30 Zapomniane Smaki 1 3 Soccer-Calcio Łódź  
2016 05 14  Sobota 25 17 45 Sułtani Lansu  10 1 Red Devils  
2016 05 14  Sobota 25 18 00 FC Jarones 4 1 Dynamo Chojny  
2016 05 14  Sobota 25 19 00 NGSide.com 1 2 Kanix  
2016 05 13  Piątek 25 20 00 Aptekarze 1 4 M.L. Elpro/Bez Nazwy  

Wyniki Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich OPSiR AMator Sezon 2015-2016********
12.07.16r, 10:32

data kolej godzi. drużyna   1 br br druzyna   2 uwagi
2016 06 11  Sobota 24   Sułtani Lansu  0 3 Dynamo Chojny Walkower
2016 05 22  Niedziela 24 13 30 Nieobliczalni.pl 2 12 Kanix  
2016 04 23  Sobota 24 14 30 Red Devils 2 4 Fajni.pl  
2016 04 23  Sobota 24 15 00 Aptekarze 3 3 FC Orzech  
2016 04 23  Sobota 24 16 00 Soccer-Calcio Łódź 3 2 FC Jarones  
2016 04 23  Sobota 24 17 00 M.L. Elpro/Bez Nazwy 7 1 KLATU  
2016 04 23  Sobota 24 17 30 NGSide.com 6 3 Glob  
2016 04 23  Sobota 24 18 00 Zapomniane Smaki 3 1 Arsenal  
2016 06 05  Niedziela 23 13 00 Red Devils 6 5 Dynamo Chojny  
2016 06 04  Sobota 23   M.L. Elpro/Bez Nazwy 3 0 Glob Walkower
2016 04 30  Sobota 23 13 00 KLATU 5 3 Kanix  
2016 04 24  Niedziela 23 11 00 Aptekarze 0 0 NGSide.com  
2016 04 24  Niedziela 23 12 00 Zapomniane Smaki 4 2 FC Jarones  
2016 04 24  Niedziela 23 12 30 Nieobliczalni.pl 5 3 FC Orzech  
2016 04 24  Niedziela 23 13 00 Soccer-Calcio Łódź 1 4 Arsenal  
2016 04 24  Niedziela 23 14 00 Sułtani Lansu  5 0 Fajni.pl  
2016 06 12  Niedziela 22 13 00 NGSide.com 6 1 Fajni.pl  
2016 06 04  Sobota 22 14 00 Kanix 4 3 FC Orzech  
2016 06 04  Sobota 22 16 30 Soccer-Calcio Łódź 1 3 Red Devils  
2016 06 04  Sobota 22   Glob 0 3 Dynamo Chojny Walkower
2016 06 04  Sobota 22   KLATU 0 3 Arsenal Walkower
2016 06 04  Sobota 22   Aptekarze 3 0 FC Jarones  
2016 05 21  Sobota 22 17 30 Zapomniane Smaki 4 3 M.L. Elpro/Bez Nazwy  
2016 04 09  Sobota 22 16 00 Sułtani Lansu  8 1 Nieobliczalni.pl  

Wyniki Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich OPSiR AMator Sezon 2015-2016*******
12.07.16r, 10:32

data kolej godzi. drużyna   1 br br druzyna   2 uwagi
2016 05 22  Niedziela 21   Zapomniane Smaki 3 0 FC Orzech Walkower
2016 05 07  Sobota 21 15 00 Zapomniane Smaki     FC Orzech Mecz przerwany w 18 min.
2016 05 07  Sobota 21 14 30 KLATU 5 2 FC Jarones  
2016 05 07  Sobota 21 15 30 Soccer-Calcio Łódź 3 1 NGSide.com  
2016 05 07  Sobota 21 16 00 M.L. Elpro/Bez Nazwy 2 0 Arsenal  
2016 05 07  Sobota 21 16 30 Nieobliczalni.pl 2 4 Dynamo Chojny  
2016 05 07  Sobota 21 17 00 Sułtani Lansu  11 1 Glob  
2016 05 07  Sobota 21 17 30 Kanix 1 3 Fajni.pl  
2016 05 07  Sobota 21 18 30 Red Devils 0 2 Aptekarze  
2016 06 04  Sobota 20 15 00 Zapomniane Smaki 8 0 Nieobliczalni.pl  
2016 06 04  Sobota 20 16 00 Sułtani Lansu  0 2 M.L. Elpro/Bez Nazwy  
2016 06 04  Sobota 20   Glob 0 3 FC Jarones Walkower
2016 04 09  Sobota 20 14 30 FC Orzech 3 3 Fajni.pl  
2016 04 09  Sobota 20 15 00 Kanix 0 2 Arsenal  
2016 04 09  Sobota 20 16 30 Soccer-Calcio Łódź 5 4 Aptekarze  
2016 04 09  Sobota 20 17 00 Red Devils 1 6 NGSide.com  
2016 04 09  Sobota 20 17 30 KLATU 1 2 Dynamo Chojny  
2016 06 12  Niedziela 19 12 00 FC Orzech 0 3 Arsenal  
2016 06 05  Niedziela 19   NGSide.com 3 2 KLATU  
2016 05 21  Sobota 19 16 30 Sułtani Lansu  0 1 Soccer-Calcio Łódź  
2016 05 08  Niedziela 19 14 00 Fajni.pl 1 3 Dynamo Chojny  
2016 04 03  Niedziela 19 10 00 Kanix 3 3 FC Jarones  
2016 04 03  Niedziela 19 11 00 Aptekarze 4 2 Glob  
2016 04 03  Niedziela 19 12 00 Nieobliczalni.pl 4 6 M.L. Elpro/Bez Nazwy  
2016 04 03  Niedziela 19 15 00 Zapomniane Smaki 4 1 Red Devils  

Wyniki Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich OPSiR AMator Sezon 2015-2016******
19.06.16r, 15:24

data kolej godzi. drużyna   1 br br druzyna   2 uwagi
2016 06 11  Sobota 18 14 00 NGSide.com 1 3 Arsenal  
2016 06 10  Piątek 18 19 00 Sułtani Lansu  1 2 KLATU  
2016 06 04  Sobota 18   Red Devils 3 0 Glob Walkower
2016 04 02  Sobota 18 14 00 Soccer-Calcio Łódź 5 1 FC Orzech  
2016 04 02  Sobota 18 14 30 Zapomniane Smaki 3 2 Kanix  
2016 04 02  Sobota 18 15 00 Janek sc. 2 8 Dynamo Chojny  
2016 04 02  Sobota 18 15 30 M.L. Elpro/Bez Nazwy 6 1 FC Jarones  
2016 04 02  Sobota 18 16 00 Nieobliczalni.pl 1 11 Fajni.pl  
2016 05 22  Niedziela 17 14 00 Soccer-Calcio Łódź 3 0 KLATU  
2016 04 16  Sobota 17 15 00 Sułtani Lansu  4 0 FC Orzech  
2016 04 16  Sobota 17 15 30 NGSide.com 3 4 FC Jarones  
2016 04 16  Sobota 17 16 00 Red Devils 2 1 Kanix  
2016 04 16  Sobota 17 16 30 M.L. Elpro/Bez Nazwy 3 2 Dynamo Chojny  
2016 04 16  Sobota 17 17 00 Nieobliczalni.pl 1 4 Arsenal  
2016 04 16  Sobota 17 17 30 Zapomniane Smaki 4 3 Glob  
2016 04 16  Sobota 17 18 00 Aptekarze 4 5 Fajni.pl  
2016 05 22  Niedziela