Elżbieta Marcinkiewicz

W pracy psychoterapeutycznej najważniejszy jest dla mnie człowiek. Ciekawi mnie to, z czym przychodzi, czego potrzebuje, jaka jest jego historia, dokąd chce zmierzać. Pomagam to odnaleźć, nazwać, stawiać pierwsze i kolejne kroki.
Ważne jest dla mnie, aby uważnie wsłuchać się, poznać wyjątkowy świat osoby, którą mam naprzeciwko i zrozumieć jej trudność. Wierzę, że bezpieczna relacja, oparta na akceptacji, nieocenianiu i empatii, wspiera proces zmiany, w którym osoby nieśmiałe decydują się mówić, zagubione odnajdują siebie, przestraszone – czują gotowość do podjęcia działania.

Bliskie są mi wątki: akceptacji siebie, takim jakim się jest, pozostawania w kontakcie ze swoimi uczuciami, potrzebami i ciałem, bliskiej, bezpiecznej więzi z drugim człowiekiem i wspierających granic.
Pracuję w sposób integracyjny, łączę różne techniki i podejścia tak, aby jak najlepiej pomóc danej osobie.

Pracuję z osobami:

  • w kryzysie, po stracie, po lub w trakcie ważnej zmiany życiowej
  • z obniżonym poczuciem własnej wartości, nieśmiałością
  • z zaburzeniami lękowymi, fobią społeczną, napadami paniki
  • z zaburzeniami nastroju, depresją
  • które czują się samotne
  • które mają trudne relacje z rodzicami, doświadczały/doświadczają w domu dużo krytyki
  • z syndromem DDA/DDD
  • które są rodzicami, a w przeszłości nie mogły liczyć na swoich rodziców i dziś nie chcą powielać negatywnych schematów
  • z doświadczeniem nadużycia seksualnego, przemocy psychicznej, fizycznej, ekonomicznej


Zapraszam tych, którzy chcą lepiej poznać i zrozumieć siebie, poszukują inspiracji, jak radzić sobie z wyzwaniami codzienności i łapać energię do życia – nawet wtedy, kiedy jest trudno.

Jestem z wykształcenia psycholożką i psychoterapeutką.

Ukończyłam Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, a szkolenie terapeutyczne w czteroletniej Szkole Psychoterapii DDA.

Pracuję w kontakcie indywidualnym oraz grupowym. Prowadzę grupy wsparcia dla osób dorosłych i rodziców z syndromem DDA/DDD, a także psychoterapię indywidualną.

Pracuję pod stałą superwizją. 

Zapraszam,

Elżbieta Marcinkiewicz

Żeby umówić się na wizytę, masz kilka możliwości:

1. Użyj naszej recepcji online. Wystarczy, że klikniesz „Rezerwuj” poniżej:

2… lub zadzwoń na nr +48 698 009 230 (kliknij „Zadzwoń teraz” jeśli przeglądasz na telefonie) – nasza recepcja odpowie na wszelkie twoje pytania i umówi wizytę.

3…lub napisz na kontakt@opsir.pl.

Call Now ButtonZadzwoń teraz