Ewa Wlazłowska-Gorzko

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Specjalizację psychoterapeutyczną nabywałam w trakcie 4-letniego szkolenia w psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT) w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie.

Odbyłam szereg profesjonalnych szkoleń, praktyk zawodowych i staży psychoterapeutycznych w wiodących placówkach klinicznych, takich  jak np.: Warszawski Instytut Psychiatrii i Neurologii, Oddział Psychiatryczny Szpitala Bródnowskiego, Oddział Psychiatryczny Uniwersytetu Medycznego w Warszawie itd.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi, które doświadczają trudności w obszarze emocji,  a także w relacjach – zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Pomagam również w kryzysach życiowych oraz rodzinnych, pracuje z osobami mającymi trudności w obszarze poczucia własnej wartości. Mam doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami lękowymi i depresją.

Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanego superwizora.

Posiadam również dyplom magistra sztuki po ukończonej Akademii Muzycznej w Katowicach. Muzyka jest moją wielką pasją.

Zapraszam,

Ewa Wlazłowska-Gorzko

Żeby umówić się na wizytę, masz kilka możliwości:

1. Użyj naszej recepcji online. Wystarczy, że klikniesz „Rezerwuj” poniżej:

2… lub zadzwoń na nr +48 698 009 230 (kliknij „Zadzwoń teraz” jeśli przeglądasz na telefonie) – nasza recepcja odpowie na wszelkie twoje pytania i umówi wizytę.

3…lub napisz na kontakt@opsir.pl.

Call Now ButtonZadzwoń teraz