Ośrodek Psychoterapii Świadomość i Rozwój

Joanna Sapińska

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Ukończyłam czteroletnie podyplomowe specjalistyczne certyfikowane szkolenie w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, a po studiach magisterskich doskonaliłam swoje umiejętności na podyplomowych studiach diagnozy psychologicznej na Uniwersytecie SWPS. Od wielu lat jestem Psychologiem i psychoterapeutą w szkołach z oddziałami integracyjnymi. Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywałam także m.in. w szpitalach np. w MSCZ Pruszków (Szpital Psychiatryczny w Tworkach), podczas pracy w stowarzyszeniach np. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy „Q Zmianom”, Stowarzyszenie „Bliżej Ciebie” i jako Specjalista ds. diagnozy funkcjonalnej osób dorosłych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Prowadzę psychoterapię indywidualną dzieci, młodzieży, osób dorosłych, konsultację rodzicielskie oraz terapię par i rodzin. 

Wspieram pacjentów zmagających się z trudnościami w relacjach społecznych i rodzinnych, trudnościami emocjonalnymi, zaburzeniami nastroju oraz tych, którzy doświadczają depresji, lęku, stresu lub mają obniżoną samoocenę.

Pracuję w podejściu systemowym. W kontekście psychoterapii systemowej chodzi o skupienie się na systemie, w którym dany pacjent funkcjonuje na co dzień. Może to być rodzina, środowisko zawodowe, szkoła lub związek. W swojej pracy dostosowuje się do indywidualnych potrzeb pacjenta. Poddaję się stałej superwizji.

Zapraszam,
Joanna Sapińska

JAK UMÓWIĆ WIZYTĘ?

Żeby umówić się na wizytę, masz kilka możliwości:

1. Użyj naszej recepcji online. Wystarczy, że klikniesz „Rezerwuj” poniżej:

2… lub zadzwoń na nr +48 698 009 230 (kliknij „Zadzwoń teraz” jeśli przeglądasz na telefonie) – nasza recepcja odpowie na wszelkie twoje pytania i umówi wizytę.

3…lub napisz na kontakt@opsir.pl.

Call Now ButtonZadzwoń teraz