
Joanna Żarnecka
Jestem psychologiem, socjologiem, psychoterapeutą
W mojej pracy kontakt z drugim człowiekiem traktuję jako niezwykłą i niepowtarzalną okazję do dostrzeżenia jego wyjątkowości, szansę na nowe spojrzenie na znane mu trudności, a sam proces zdrowienia, jako wspieranie relacji opartej na zaufaniu, szacunku i otwartości.
Pracuję w nurcie psychodynamicznym, który oparty jest o pracę nad emocjami w bezpiecznej relacji terapeutycznej, przyglądanie się trudnym przeżyciom z przeszłości oraz uczenie się radzenia sobie w teraźniejszości, dzięki dostrzeżeniu posiadanych zasobów psychicznych.
Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim, socjologię na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, a specjalizację psychoterapeutyczną w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej organizowanej przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.
Doświadczenie kliniczne zdobywałam m.in. w Klinice Psychiatrii, Psychotraumatologii i Stresu Bojowego WIM w Warszawie oraz w niepublicznych ośrodkach opieki zdrowotnej w Warszawie.
W codziennej pracy z powodzeniem wykorzystuję wiedzę zdobytą z wieloletnich doświadczeń zawodowych, m.in. z obszaru profilaktyki uzależnień, mediacji oraz wspierania rozwoju pracowników w firmach o różnej kulturze organizacyjnej.
W ramach własnej ścieżki badawczej szczególną uwagę poświęciłam adaptacyjnej roli narcyzmu i sprawczości w radzeniu sobie ze stanami lękowymi. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.
Jestem mężatką, mam dwoje dzieci.
Do indywidualnej pracy psychoterapeutycznej zapraszam osoby dorosłe. Specjalizuję się w:
– psychoterapii zaburzeń osobowości, z uwzględnieniem aspektów narcyzmu
– psychoterapii zaburzeń adaptacyjnych oraz tożsamości
– pracy z osobami po stracie i nieprzeżytej traumie
– pomocy osobom cierpiącym z powodu silnego stresu w życiu osobistym i zawodowym, doświadczającym stresu mniejszościowego, mobbingu lub dyskryminacji.
Zapraszam,
Joanna Żarnecka
Żeby umówić się na wizytę, masz kilka możliwości:
1. Użyj naszej recepcji online. Wystarczy, że klikniesz „Rezerwuj” poniżej:
2… lub zadzwoń na nr +48 698 009 230 (kliknij „Zadzwoń teraz” jeśli przeglądasz na telefonie) – nasza recepcja odpowie na wszelkie twoje pytania i umówi wizytę.
3…lub napisz na kontakt@opsir.pl.