Joanna Żarnecka

Jestem psychologiem, socjologiem, psychoterapeutą

W mojej pracy kontakt z drugim człowiekiem traktuję jako niezwykłą i niepowtarzalną okazję do dostrzeżenia jego wyjątkowości, szansę na nowe spojrzenie na znane mu trudności, a sam proces zdrowienia, jako wspieranie relacji opartej na zaufaniu, szacunku i otwartości.

Pracuję w nurcie psychodynamicznym, który oparty jest o pracę nad emocjami w bezpiecznej relacji terapeutycznej, przyglądanie się trudnym przeżyciom z przeszłości oraz uczenie się radzenia sobie w teraźniejszości, dzięki dostrzeżeniu posiadanych zasobów psychicznych. 

Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim, socjologię na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, a  specjalizację psychoterapeutyczną w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej organizowanej przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam m.in. w Klinice Psychiatrii, Psychotraumatologii i Stresu Bojowego WIM w Warszawie oraz w niepublicznych ośrodkach opieki zdrowotnej w Warszawie. 

W codziennej pracy z powodzeniem wykorzystuję wiedzę zdobytą z wieloletnich doświadczeń zawodowych, m.in. z obszaru profilaktyki uzależnień, mediacji oraz wspierania rozwoju pracowników w firmach o różnej kulturze organizacyjnej. 

W ramach własnej ścieżki badawczej szczególną uwagę poświęciłam adaptacyjnej roli narcyzmu i sprawczości w radzeniu sobie ze stanami lękowymi. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Jestem mężatką, mam dwoje dzieci. 

Do indywidualnej pracy psychoterapeutycznej zapraszam osoby dorosłe. Specjalizuję się w:

 – psychoterapii zaburzeń osobowości, z uwzględnieniem aspektów narcyzmu

–  psychoterapii zaburzeń adaptacyjnych oraz tożsamości

–  pracy z osobami po stracie i nieprzeżytej traumie 

–  pomocy osobom cierpiącym z powodu silnego stresu w życiu osobistym i zawodowym, doświadczającym stresu mniejszościowego, mobbingu lub dyskryminacji.

Zapraszam,

Joanna Żarnecka

Żeby umówić się na wizytę, masz kilka możliwości:

1. Użyj naszej recepcji online. Wystarczy, że klikniesz „Rezerwuj” poniżej:

2… lub zadzwoń na nr +48 698 009 230 (kliknij „Zadzwoń teraz” jeśli przeglądasz na telefonie) – nasza recepcja odpowie na wszelkie twoje pytania i umówi wizytę.

3…lub napisz na kontakt@opsir.pl.

Call Now ButtonZadzwoń teraz