Karolina Kołażyk – ZnanyLekarz.pl

Karolina Kołażyk

Jestem psychologiem oraz certyfikowanym trenerem umiejętności społecznych. Aktualnie uczestniczę w całościowym szkoleniu psychoterapeutycznym w nurcie poznawczo-behawioralnym z dialogiem motywującym w akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej Akademii Motywacji i Edukacji. Wiedzę zdobywałam również uczestnicząc w Studium Profilaktyki Uzależnień organizowanym przez Fundację Praesterno, gdzie poszerzałam swoje kompetencje dotyczące indywidualnej oraz grupowej pracy z młodzieżą.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w fundacji zajmującej się indywidualną pomocą psychologiczną młodzieży i prowadzeniem młodzieżowych grup wsparcia, szkołach realizując liczne warsztaty, szpitalach oraz zakładach karnych. W kontakcie z drugim człowiekiem niezwykle istotne jest dla mnie stworzenie warunków sprzyjających poczuciu bezpieczeństwa, zrozumienia i pełnej akceptacji.

W budowaniu relacji terapeutycznej najistotniejsze są dla mnie właśnie akceptacja, empatia oraz bezwarunkowy szacunek. Do każdej osoby podchodzę w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę aktualne potrzeby oraz elastycznie dostosowując metody pracy.

Udzielam wsparcia młodzieży oraz dorosłym w trudnościach, które związane są z różnego rodzaju relacjami, niskim poczuciem własnej wartości, smutkiem, obniżonym nastrojem i stresem. Pomagam radzić sobie z lękiem, nieśmiałością, rozwijać asertywność, budować pewność siebie oraz pracować nad komunikacją z innymi.

Zapraszam,

Karolina Kołażyk

Karolina Kołażyk – ZnanyLekarz.pl

Żeby umówić się na wizytę, masz kilka możliwości:

1. Użyj naszej recepcji online. Wystarczy, że klikniesz „Rezerwuj” poniżej:

2… lub zadzwoń na nr +48 698 009 230 (kliknij „Zadzwoń teraz” jeśli przeglądasz na telefonie) – nasza recepcja odpowie na wszelkie twoje pytania i umówi wizytę.

3…lub napisz na kontakt@opsir.pl.

Call Now ButtonZadzwoń teraz