Katarzyna Wocial

Jestem psychoterapeutką w trakcie specjalizacji w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, akredytowanym przez EAGT i PTP, doulą oraz trenerką grup wsparcia dla mam. Psychoterapię postrzegam jako wspólną drogę klienta i terapeuty, w której ten drugi pełni rolę, na przemian, przewodnika i towarzysza. Wierzę w leczącą moc dobrej relacji.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Rehabilitacyjnym w Konstancinie-Zdroju oraz w Ośrodku Psychoterapeutycznym Alira, specjalizującym się w leczeniu zaburzeń odżywiania. Poszerzam swoje kompetencje, biorąc udział w warsztatach i szkoleniach. W pracy terapeutycznej chętnie sięgam do metod pracy z ciałem oraz elementów trzeciej fali terapii CBT. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Dialektyczno-Behawioralnej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Zapraszam osoby, które cierpią z powodu depresji (w tym także depresji poporodowej), lęków, niskiego poczucia własnej wartości, trudności w relacjach, a także te, które pragną przeżywać swoje życie w bardziej świadomy sposób i lepiej rozumieć własne wybory.

Prywatnie jestem żoną i mamą czworga dzieci, wielbicielką tańca, literatury i dobrej kuchni.

Zapraszam,

Katarzyna Wocial

Żeby umówić się na wizytę, masz kilka możliwości:

1. Użyj naszej recepcji online. Wystarczy, że klikniesz „Rezerwuj” poniżej:

2… lub zadzwoń na nr +48 698 009 230 (kliknij „Zadzwoń teraz” jeśli przeglądasz na telefonie) – nasza recepcja odpowie na wszelkie twoje pytania i umówi wizytę.

3…lub napisz na kontakt@opsir.pl.

Call Now ButtonZadzwoń teraz