Marta Drzewiecka


Jestem psychoterapeutą, i psychologiem. Od prawie 10 lat pomagam parom, rodzinom i klientom indywidualnym. Pracuję w uznanym podejściu psychodynamicznym, które ma już ponad 100-tu letni dorobek badawczy i teoretyczny.

Zapraszam osoby, które doświadczają:
-depresji
-lęków
-innych nerwic i zaburzeń osobowości
-trudności w związkach i problemów z komunikacją
-trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu satysfakcjonujących relacji, które chcą lepiej poznać i zrozumieć przeżywane uczucia i swoje zachowania.
-trudności emocjonalnych ( lęk, złość, gniew, smutek, brak nadziei),
-poczucia straty, takiej jak śmierć bliskiej osoby, utrata zdrowia, pracy, rozwód etc.
-trudności w radzeniu sobie ze stresem i napięciem
-poczucia braku pewności siebie i obniżonego poczuciem własnej wartości,
-poczucia osamotnienia, izolacji, nieśmiałości

Moje wykształcenie…

Jestem dyplomowanym psychologiem, ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej na kierunku Psychologia ogólna. Moje wykształcenie psychoterapeutyczne pochodzi z czteroletniego studium psychoterapii, które jest prowadzone przez Laboratorium Psychoedukacji i rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, a także ze szkoły psychoterapii „INTRA”. Ukończyłam także Studium Coachingu, Mentoringu i Doradztwa prowadzone przez Grupę Trop. Ukończyłam psychoterapię własną a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

…i doświadczenie:

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. na stażu w Szpitalu Bródnowskim i Ośrodku Socjoterapeutycznym dla młodzieży w Warszawie. Od 2008 do 2012r. pracowałam na Oddziale Dziennym Psychoterapii Zaburzeń Nerwicowych oraz na Oddziale Dziennym ogólnopsychiatrycznym Szpitala Tworkowskiego. Byłam także kuratorem społecznym przy Sądzie Rodzinnym dla Warszawy Żoliborz.

Parę słów o mnie.

Posiadam doświadczenie biznesowe. Współtworzyłam m.in warszawski instytut psychoterapii i kilka innych inicjatyw. Od 2020 roku jestem częścią zespołu Świadomość i Rozwój. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci.


Zapraszam,

Marta Drzewiecka

Żeby umówić się na wizytę, masz kilka możliwości:

1. Użyj naszej recepcji online. Wystarczy, że klikniesz „Rezerwuj” poniżej:

2… lub zadzwoń na nr +48 698 009 230 (kliknij „Zadzwoń teraz” jeśli przeglądasz na telefonie) – nasza recepcja odpowie na wszelkie twoje pytania i umówi wizytę.

3…lub napisz na kontakt@opsir.pl.

Call Now ButtonZadzwoń teraz