Paulina Ufel

Ośrodek Psychoterapii Świadomość i Rozwój

Prowadzę terapię indywidualną m. in. dla osób, które potrzebują wsparcia w kryzysie emocjonalnym, pomagam osobom mającym trudności w funkcjonowaniu społecznym i relacjach interpersonalnych, cierpiącym z powodu przeżytej traumy, wypalenia zawodowego, chronicznego stresu, depresji czy lęku.

W pracy kieruję się przede wszystkim wrażliwością, szczerą ciekawością i uważnością na osobę, aby wraz z nią tworzyć bezpieczną przestrzeń do odkrywania samej lub samego siebie. Wierzę, że ludzie posiadają zasoby niezbędne do wyjścia z trudności i rozwiązywania problemów oraz że autentyczny kontakt z drugą osobą w budowanie relacji jest czynnikiem leczącym.

Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie zawodowe w obszarze pracy klinicznej z osobami dorosłymi zdobywałam w Oddziale Psychiatrycznym Dziennym w Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie i w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w podejściu Gestalt w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, który posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracowałam z młodzieżą podczas rocznego stażu w Młodzieżowym Ośrodku Psychoterapii i Profilaktyki w Warszawie. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w treningach i warsztatach rozwojowych.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Zapraszam,
Paulina Ufel

JAK UMÓWIĆ WIZYTĘ?

Żeby umówić się na wizytę, masz kilka możliwości:

1. Użyj naszej recepcji online. Wystarczy, że klikniesz „Rezerwuj” poniżej:

2… lub zadzwoń na nr +48 698 009 230 (kliknij „Zadzwoń teraz” jeśli przeglądasz na telefonie) – nasza recepcja odpowie na wszelkie twoje pytania i umówi wizytę.

3…lub napisz na kontakt@opsir.pl.


Call Now ButtonZadzwoń teraz