Sylwia Krukowska-Sęk – ZnanyLekarz.pl

Sylwia Krukowska-Sęk

Pracuję terapeutycznie z dorosłymi i młodzieżą w podejściu psychodynamicznym. Prowadzę psychoterapię indywidualną i zajęcia grupowe z zakresu treningu umiejętności społecznych. W swojej pracy współpracuję także z rodzinami, udzielając wsparcia psychologicznego.

Pomagam w problemach związanych z:

 • budowaniem i utrzymywaniem bliskich relacji,
 • niską samooceną,
 • epizodami depresyjnymi,
 • stanami i zaburzeniami lękowymi,
 • trudnościami wynikających z diagnozy zaburzeń osobowości,
 • trudnościami wychowawczymi,
 • zaburzeniami nastroju,
 • trudnościami w kontaktach społecznych,
 • trudnościami z rozumieniem przeżywanych stanów emocjonalnych i akceptowalnym społecznie wyrażaniem ich.


Jestem psychologiem, studiowałam na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Następnie ukończyłam 4 – letnią szkołę psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenia zawodowe zdobywałam na Oddziale Całodobowym oraz Dziennym Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego, na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym Szpitala Wolskiego (z grupą pacjentów po doświadczeniu psychozy). Poznałam specyfikę pracy środowiskowej z osobami doświadczającymi kryzysu psychicznego w Środowiskowym Domu Samopomocy „Pod Skrzydłami” przy ul. Grójeckiej 109 oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy typu AB (wspierającego osoby dorosłe chorujące psychicznie oraz osoby z niepełnosprawnością intelektualną) przy ul. Rydygiera 3. Pracowałam również na stanowisku psychologa w Szkole Podstawowej im. Generała Franciszka Kleeberga w Ząbkach, gdzie prowadziłam indywidualne oraz grupowe zajęcia terapeutyczne dla dzieci oraz współpracowałam z rodzicami. Interesują mnie techniki indywidualnej pracy psychoterapeutycznej oraz zagadnienia dotyczące psychopatologii życia psychicznego.

W pracy psychoterapeutycznej koncentruję się na rozwijającej się dynamicznie relacji terapeutycznej między pacjentem a terapeutą. Podejście psychodynamiczne zakłada, iż naszymi zachowaniami sterują nieuświadomione wzorce relacji z innymi, pragnienia, wewnętrzne konflikty, potrzeby – stąd integralną częścią terapii jest refleksja nad nieświadomością a także analiza zjawiska przeniesienia między terapeutą i pacjentem.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Sylwia Krukowska-Sęk – ZnanyLekarz.pl

Opłaty i rachunki. Opcje i uwagi.

a) Gotówka każdorazowo po sesji. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty.

b) Gotówka za cały miesiąc z góry na pierwszej sesji danego miesiąca.

c) Przelew na konto za cały miesiąc z góry. Ilość sesji uzgadniana jest, na ostatnim spotkaniu poprzedniego miesiąca. Umawiamy się, że pacjent wykonuje przelew przed pierwszą sesją danego miesiąca. (Prosimy o przyniesienie potwierdzenia przelewu na pierwszą sesję danego miesiąca)

(ING) 49 1050 1025 1000 0090 8137 8797

Odbiorca: Świadomość i Rozwój

Tytuł: Imię Nazwisko, Miesiąc, ilość sesji, Nazwisko terapeuty

Np. Joanna Kowalska, Styczeń, 3 sesje- Jan Kowalski

 • Uwaga: Niewykorzystane środki przechodzą na następny miesiąc
 • Na prośbę klienta możliwy jest rachunek/faktura na koniec miesiąca.
 • Ośrodek zastrzega sobie raz na 12 miesięcy prawo do renegocjacji stawek w celu ujednolicenia ich z obowiązującym cennikiem ośrodka.

Żeby umówić się na wizytę, masz kilka możliwości:

1. Użyj naszej recepcji online. Wystarczy, że klikniesz „Rezerwuj” poniżej:

2… lub zadzwoń na nr +48 698 009 230 (kliknij „Zadzwoń teraz” jeśli przeglądasz na telefonie) – nasza recepcja odpowie na wszelkie twoje pytania i umówi wizytę.

3…lub napisz na kontakt@opsir.pl.

Call Now ButtonZadzwoń teraz