Ośrodek Psychoterapii Świadomość i Rozwój

Tomasz Gałek

Pracuję w podejściu terapeutycznym skoncentrowanym na rozwiązaniach (TSR/SFBT). Ukończyłem szkolenie w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR) w Warszawie. W pracy terapeutycznej stawiam przede wszystkim na otwartość na drugiego człowieka. Towarzyszę klientom, poznając krok po kroku ich historie. Czerpiąc z filozofii TSR, wierzę, że każdy jest w stanie znaleźć rozwiązanie, które w danym momencie jest dla niego najlepsze.

Bardzo ważny jest dla mnie akceptujący i nieoceniający kontakt z drugim człowiekiem, odbywający się w atmosferze wolności i szacunku.

Pracuję indywidualnie z dorosłymi borykającymi się z lękiem, zaburzeniami depresyjnymi, niskim poczuciem własnej wartości, permanentnym stresem a także mającymi trudności w relacjach z bliskimi, doświadczających poczucia osamotnienia i straty.

Jestem otwarty na osoby ze społeczności LGBT+.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR). Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

O terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.

W terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach pracuje się wykorzystując zasoby i kompetencje klientów oraz wiarę w to, że klient jest specjalistą od swojego życia. Jasno określony cel i koncentracja na drodze do niego, jest tym co charakteryzuje tę metodę terapeutyczną.

JAK UMÓWIĆ WIZYTĘ?

Żeby umówić się na wizytę, masz kilka możliwości:

1. Użyj naszej recepcji online. Wystarczy, że klikniesz „Rezerwuj” poniżej:

2… lub zadzwoń na nr +48 698 009 230 (kliknij „Zadzwoń teraz” jeśli przeglądasz na telefonie) – nasza recepcja odpowie na wszelkie twoje pytania i umówi wizytę.

3…lub napisz na kontakt@opsir.pl.

Call Now ButtonZadzwoń teraz