Zuzanna Siedlarek

Jestem psychologiem, psychoterapeutką w trakcie specjalizacji. Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi w podejściu integracyjnym. W pracy skupiam się zarówno na indywidualnych przeżyciach klienta, jak i na oddziaływaniu jego środowiska społecznego, rodzinnego. Ważne dla mnie są zarówno bieżące trudności, jak i wcześniejsze doświadczenia. Niezwykle istotne jest indywidualne podejście do każdej osoby, z którą pracuję. Formę pracy, stosowane techniki terapeutyczne dostosowuję do potrzeb każdego klienta. 

Zapraszam osoby doświadczające problemów takich jak: trudności w relacjach społecznych, rodzinnych, trudności wychowawcze, trudności emocjonalne, zaburzenia nastroju, lęk, zaburzenia psychosomatyczne, obniżona samoocena, uczucie pustki, braku celu, trudności w przeżywaniu przyjemności, trudność w zrozumieniu siebie, swoich potrzeb, ustalaniu granic.

Ukończyłam Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Swoje kompetencje rozwijałam uczestnicząc w całościowym szkoleniu psychoterapeutycznym w Szkole Psychoterapii MABOR. Doświadczenie zdobywałam pracując w prywatnym centrum terapii, w poradni psychologiczno-pedagogicznej, w przedszkolach i szkołach. 
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Zapraszam,

Zuzanna Siedlarek

Żeby umówić się na wizytę, masz kilka możliwości:

1. Użyj naszej recepcji online. Wystarczy, że klikniesz „Rezerwuj” poniżej:

2… lub zadzwoń na nr +48 698 009 230 (kliknij „Zadzwoń teraz” jeśli przeglądasz na telefonie) – nasza recepcja odpowie na wszelkie twoje pytania i umówi wizytę.

3…lub napisz na kontakt@opsir.pl.
Możesz też użyć formularza na dole strony głównej i zostawić swój nr telefonu, oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe:)

Call Now ButtonZadzwoń teraz